fbpx

Abalonská mušle, srdce – simple náramek

170 

Dostupnost: 7 skladem

Minimalistický provázkový náramek s korálkem z abalonské mušle ve tvaru srdce. Hodí se ke všem stylům oblečení a je skvělým dárkem pro Vaše blízké.

Abalonská mušle

Abalonská mušle s její krásnou duhovou barevnou škálou, je ceněna nejen pro svou estetickou krásu, ale i pro své léčivé vlastnosti. Pro mnoho kultur a lidí po celém světě má hluboký spirituální význam. Tato mušle je spojována s mnoha rituály a ceremoniemi, které slouží k posílení spojení s duchovními světy a k upevnění osobního růstu.

Už po staletí je abalonská mušle využívána v různých kulturách po celém světě. V domorodých amerických tradicích je považována za posvátný předmět, který přináší ochranu, štěstí a mír. Její perleťový povrch je symbolem vnitřního růstu a čistoty.

Moderní alternativní medicína často připisuje abalonské mušli schopnost uklidňovat mysl a vyrovnávat emoce. Předpokládá se, že pomáhá snižovat stres a zlepšovat emocionální rovnováhu. Nošení šperků s abalonskou mušlí může také přinést harmonii do vztahů a podporovat laskavost a empatii.

Jedná se o symbol spojení s duchovními světy a přírodními silami.

∗ Protože každý korálek z abalonské mušle je originál, může se náramek v některých detailech – kresbě a odstínech od fotografie lišit.

Materiál korálku

Abalonská mušle

Délka náramku

Velikost korálku

1 cm

Navlečeno na

Mohlo by se Vám líbit…

Přejít nahoru